Про нас

        Decor Center – це салон-магазин який знаходиться у місті Луцьк. Ми спеціалізуємося на продажі ексклюзивних декоративних та оздоблювальних матеріалів для ремонту  та на розробці індивідуальних дизайн-проектів. 

  Ми продаємо декоративні фарби та штукатурки відомих італьйських брендів, які є екологічно чистими і займають пальму першості на ринку серед своїх конкурентів. Також в нашому магазині ви зможете придбати поліуретанові вироби  для декору ваших домівок: молдинги, карнизи, розетки, пілястри, та інший ліпний декор. У нас є чудовий вибір різноманітних шпалер на будь-який смак від флізелінових до текстильних вищого класу. В «Декор-Центр» ви  знайдете паркетну дошку, вінілові покриття для підлоги, терасну дошку, натяжні стелі, коври, різноманітне освітлення, дерев'яні міжкімнатні двері, рулонні штори для вікон, а також великий вибір тканин для штор та тюлі. 

  Що стосується дизайну, то наші спеціалісти розроблять його на вищому рівні враховуючи усі ваші побажання та смаки. Вони залюбки порадять Вам те, що буде краще виглядати у Вашому інтер'єрі і цим розвіють усі Ваші сумніви.