Послуги дизайну

   

 Якщо Ви бажаєте побачити свій майбутній інтер'єр ще до початку будівельно-ремонтних робіт та замовлення оздоблювальних матеріалів і меблів, то ми готові надати Вам цю можливість. Адже у місті Луцьк ми є популярним салон-магазином, який займається не лише продажем декоративних матеріалів для ідеального ремонту, але й спеціалізується на наданні якісних дизайн -послуг. Наші дизайнери – це в першу чергу люди, які вміють вислухати, зрозуміти і порадити. Вони мають чудовий смак, та великий багаж знань, який вміють використовувати у своїй роботі.

Ми готові зробити якісний дизайн:
●житлових приміщень
●кафе, ресторанів, барів
●торгових центрів
●фасадів приміщень

                                Етапи роботи над дизайн - проектами:
1.Знайомство. Цей етап є дуже відповідальним. Замовник зустрічається з дизайнером для обговорення загальної концепції проекту. Він надає інформацію стосовно себе, яку вважає важливою і необхідною для роботи над проектом. Ця інформація включає в себе: спосіб життя, хоббі, естетичні уподобання та інші особливості його особистості.
2.Вибір замовником оптимального пакету послуг. Обговорюється вартість і склад послуг.
3. Договір. При укладанні договору замовник проплачує авансовий платіж.
4. Обміри приміщення. Щоб бути точним у розрахунках при створенні дизайн-проекту дизайнер самостійно робить заміри. Додатково ми проводимо фото/відео зйомку.
5. Дизайнер приступає до створення проекту.
6. Після того як вищезазначені пункти виконані і надані послуги повністю оплачені ми передаємо готовий дизайн-проект замовнику у вигляді повно кольорового високоякісного альбому формату А-3.
                       Ціни на дизайн-проект інтер'єру (за м² по підлозі):
●Типовий-20$ м². У цю вартість входить розробка фотореалістичних рендерів з підписами матеріалів.
●Стандарт-25$ м². У цю вартість входить розробка фотореалістичних рендерів з підписами матеріалів + креслення і експлікації необхідні для здійснення ремонтних робіт і подальшої комплектації приміщення обраним обладнанням і меблями.
● Ексклюзив-30$ м². Пакет ексклюзив містить в собі повний набір послуг зазначених для пакета «Стандарт», проте доповнений додатковими послугами, такими як: виїзд дизайнера на об'єкт та контроль робочих.