Двері

У цій категорії немає товарів.

Міжкімнатні двері є частиною інтер'єру, тому до їх вибору потрібно відноситися досить серйозно. Як правило, перед тим як вподобати якийсь варіант дверей, необхідно ознойомитися з їх технічними характеристиками та експлуатаційним терміном. Але не менш важливо врахувати і дизайнерські характеристики, тобто те, чи гармонійно дані двері виглядатимуть у Вашому інтер'єрі. Отже, першочергово потрібно оприділитися з дизайном кімнат. Наприклад, для класичного інтер'єру підійдуть двері з масиву дуба, чи сосни, так як їх теплі відтінки створюють особливу атмосферу комфорту. Якщо ж мова іде про вітальню, у якій можна підкреслити елегантність та витонченість, то тут найкраще використовувати дерево цінних порід, таких як: ясень, модрина. Для інтер'єру у стилі «модерн» необхідні насичені тони, тому у ньому чудово виглядатимуть двері, які виготовлені з вишні або ж горіха.
             Також двері можна доповнити різноманітними елементами, такими як: скляні вітражі, пластикові панелі, декоративне скло.

             Якщо на часі Ви обираєте для свого дому міжкімнатні двері, то Вам потрібно пам'ятати, що дизайн і практичність не мають суперечити один одному. Краса не являється гарантією якості. Дуже важливим є те, як двері виготовлялися, адже саме від цього процесу залежить їх довговічність.

             У нашому салон-магазині «Декор-Центр» ми продаємо двері, які перевірені часом, двері, які виготовляються з дотриманням найтонших технологій виробництва, двері, які будуть Вам до смаку.