Arte Artisan

Arte Artisan

  • Модель: 557-
  • На складі
  • Ця колекція - це ода високоякісній, традиційній майстерності. Покриття для стін виготовляється з чистих, природних матер..

100% гарантія на товар що продається

Швидка доставка по всій країні

Висока якість товарів магазина

Цілодобовий центр підтримки

Ця колекція - це ода високоякісній, традиційній майстерності. Покриття для стін виготовляється з чистих, природних матеріалів, від мінералів і трав до тропічних рослин. Досвідчені майстри плестять, плетуть і фарбують з безмежною пристрастю і терпінням. Вони перетворюють ці матеріали вручну в красиві, унікальні стінові покриття.


Виготовлені з справжніх слюдяних пластівців *. Листи зі слюдяними пластівцями фарбують вручну, після чого крізь них пробивають великі неправильні форми. Вони ретельно інкрустовані у повторюваний малюнок. Візерунок - це сучасна інтерпретація барвистих підлог.


Великі аркуші зі слюдяними пластівцями  вручну фарбуються за цим малюнком. Потім прямокутники викреслюються з них з максимальною ретельністю. Ці форми потім вручну вклеюються в візерунок, щоб вони надавали прекрасний, але не надто жорсткий ефект. Для деяких настінних покриттів ми використовуємо слюду в одному кольорі, в той час як в інших ми поєднуємо три кольори у випадковому малюнку.


Основний матеріал для цього покриття стін - тропічна рослина, пандан. Волокна цієї рослини переплітаються вручну. Це плетіння нарізається по діагоналі смужками, які потім сплетені. Ми черпали натхнення для цього настінного покриття із зростаючої тенденції плетіння в моді та дизайні інтер’єру.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Політика конфіденційності і згоден з вимогами