Arte Curiosa

Arte Curiosa

  • Модель: 563-
  • На складі
  • Екзотика має феєричний вплив. Дикі тварини, тропічні квіти та корінні культури інтригували нас століттями. Ми хочемо все..

100% гарантія на товар що продається

Швидка доставка по всій країні

Висока якість товарів магазина

Цілодобовий центр підтримки

Екзотика має феєричний вплив. Дикі тварини, тропічні квіти та корінні культури інтригували нас століттями. Ми хочемо все про них знати і в ідеалі побачити їх у реальному житті. З колекцією Curiosa від Arte немає необхідності виходити з дому, щоб відправлятися у подорож.


Цікавості популярніші як ніколи. Все більше людей роблять для своїх будинків міні-музей, наповнений цікавостями, спеціальними сувенірами та старовинними плакатами. Арте був натхненний екзотичними дрібничками, тваринами та природними особливостями, тож можна вирушати у відкриття пригоди у власному будинку.


Квітковий принт Delight, здається, вишитий, і це надає йому вишуканий вигляд. Квіткові - це свято для ваших очей.


Папуги прекрасно виглядають у своєму природному середовищі, де їх кольори справді можуть проявити найкращий ефект. Квіти райських птахів в Аркадії забезпечують ідеальний завершальний штрих.


Малюнки надруковані на трьох різних фонах. Лотос, Павич, Гай та Фламінго надають вигляд тканої трави, тоді як Делайт та Лангур мають структуру текстилю. Ейфорія, Аркадія та декорації були надруковані на м'якій білизні.


Ці три фони також доступні як звичайні, без будь-яких візерунків: Марш, з виглядом тканої трави, Пуро, з текстильною структурою, і Полотно, з тонкою тканиною білизни. Усі вони чудово поєднуються з візерунками одного фону.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Політика конфіденційності і згоден з вимогами