Arte Flamant Caractere

Arte Flamant Caractere

  • Модель: 566-
  • На складі
  • З колекцією Caractère Arte і Flamant пишуть нову главу в історії успішної співпраці. Caractere поєднує у собі вісім особ..

100% гарантія на товар що продається

Швидка доставка по всій країні

Висока якість товарів магазина

Цілодобовий центр підтримки

З колекцією Caractère Arte і Flamant пишуть нову главу в історії успішної співпраці. Caractere поєднує у собі вісім особливих візерунків, і кожен - ви здогадалися - має свій характер. Традиційні принти з новим закруткою, заниженим, але чудовим. Колекція набуває додаткових розмірів завдяки вигляду білизни, завдяки чому кожен малюнок на дотик стає більш розкішним.

Arte та бельгійський бренд інтер'єрного дизайну Flamant працюють разом вже багато років. До 2015 року вони спільно розробили сім колекцій шпалер. Два роки тому вони змінили такт і створили нову, свіжу основу для своїх наступних комбінованих творінь. З тих пір стильна фактура білизни стала головною основою у всіх колекціях шпалер. Першою в цій новій лінійці стала колекція Les Unis, звичайні шпалери з білизною, доступні в 76 яскравих кольорах.


Два бренди тепер представляють нову колекцію шпалер: Caractère, колекція, наповнена смаком, традиційними візерунками. Стильна фактура білизни також є основою цих візерунків, а фони - з одного з кольорів з колекції Les Unis. Всі відбитки випромінюють типовий вогненний настрій. Це дозволяє їм легко поєднуватися з іншими орнаментами Flamant та рівнинами.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Політика конфіденційності і згоден з вимогами