Arte Flamant Les Memoires

Arte Flamant Les Memoires

  • Модель: 567-
  • На складі
  • Ви з ностальгією озираєтесь на свої пригоди та переживання? Нова колекція шпалер Arte, Flamant Les Mémoires, об'єднує де..

100% гарантія на товар що продається

Швидка доставка по всій країні

Висока якість товарів магазина

Цілодобовий центр підтримки

Ви з ностальгією озираєтесь на свої пригоди та переживання? Нова колекція шпалер Arte, Flamant Les Mémoires, об'єднує дев'ять моделей, щоб ви могли відплисти в минуле. Ці чудові принти змушують замислитися над своїми подорожами, спекотними літніми вечорами чи сценами з юності. Les Mémoires пригадує всі ці спогади і змушує вас шукати більше.

Спеціаліст із шпалер Arte та бельгійський бренд дизайну інтер'єрів Flamant працюють разом вже багато років. До 2015 року вони вже розробили сім колекцій шпалер разом в одному стилі. У 2015 році вони змінили курс і створили нову, свіжу основу для своїх наступних комбінованих творінь. З тих пір стильна фактура білизни стала головною основою у всіх колекціях шпалер. Першою в цій новій лінійці стала колекція Les Unis, звичайні шпалери з білизною, доступні в 76 яскравих кольорах.


Les Mémoires також був ідеальним для цього. Усі дев'ять моделей цієї колекції мають однаковий вигляд білизни, як і їх основу. Команда дизайнерів розробила відбитки так, щоб вони мали типовий вогневий настрій. Роблячи це, ці візерунки можна ідеально поєднувати з іншими вогненними візерунками та рівнинами.


Любителі східного мистецтва будуть в захваті від візерунка Poterie. Вражаюча картина складається з ряду порцелянових ваз. Це надає друку дуже ніжний і вишуканий вигляд. Poterie випускається в традиційних фарфорових кольорах білого та синього або земного тонів.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Політика конфіденційності і згоден з вимогами