Arte Figura

Arte Figura

  • Модель: 570-
  • На складі
  • Figura  справедливо можна назвати еклектичною сумішшю. Будь то сфери, смуги, чеки чи квіти, у Figura все є. У колекції м..

100% гарантія на товар що продається

Швидка доставка по всій країні

Висока якість товарів магазина

Цілодобовий центр підтримки

Figura  справедливо можна назвати еклектичною сумішшю. Будь то сфери, смуги, чеки чи квіти, у Figura все є. У колекції можна знайти різні впливи минулого, такі як візерунки 70-х років, а також киваючи на трендові кольори та екзотику. Arte допомагає вам розрізнити різні тренди в межах діапазону: від більш розкішних та екзотичних, до вінтажному стилю та пустельних відтінків. Колекція ідеально підходить для любителів дизайну, які охоплюють шанс розширити свій кругозір і хто наважиться змішати її.

Розкішний тренд, для якого ми отримуємо виняткові матеріали, такі як мармур, оксамит та золото - або навіть їх іноді поєднувати - все це проявляється у Figura по-різному. Візьмемо для прикладу однобарвне пуро з тонким блискучим оздобленням або обведений візерунок Аркуса, який отримав унікальний штрих за допомогою лаку. Форма теж непогано вписується в цей тренд, поєднуючись із золотом / чорним та білим / сріблом

Графічні, геометричні та квіткові принти були дуже популярні протягом 60-х та 70-х років. Ці яскраві, креативні візерунки тепер включені у Figura. Геометричний малюнок Модуло і Модум, кумедна сферична картина Аркуса і тонкий перехід у Формі всі по собі відносять до того унікального періоду часу.

Більше того, колекція також сильно відображає сучасні кольори сьогодні. М'які пустельні відтінки ставлять свої вимоги в наших інтер’єрах, резонуючи у всій колекції. Подумайте, наприклад, помаранчеві, бежеві відтінки та сірі відтінки.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Політика конфіденційності і згоден з вимогами