Arte Avalon

Arte Avalon

  • Модель: 579-
  • На складі
  • Містичні відбитки, природні матеріали та тропічні сюрпризи: колекція Avalon від Arte приносить тропічне тепло у ваш дім ..

100% гарантія на товар що продається

Швидка доставка по всій країні

Висока якість товарів магазина

Цілодобовий центр підтримки

Містичні відбитки, природні матеріали та тропічні сюрпризи: колекція Avalon від Arte приносить тропічне тепло у ваш дім своїми унікальними структурними відбитками, де б ви не опинилися. Він натхненний легендою острова Авалон, міфічне місце, оповите туманом, де все росте в достатку. Одягайте свої стіни теплими природними ефектами, як шкіра та ткана трава, і додайте тропічних кольорів з виразним стилем та класом!

Фламінго - видовище колекції; це ваш прямий квиток у тропіки. Барвистий принт, покритий фламінго, одразу привертає вашу увагу, тоді як відчутна структура плетеної трави надає цій стіні іншого виду.


Сонце відбивається від рогів газелі, коли вона ошатно перетинає рівнину. Створюється сліпучий візерунок. Поки ми залишимо газель, щоб продовжити її величну подорож по рівнинах, ми не залишимо стіни в спокої, радісно прикривши їх ретельно відтвореним відбитком рогу.


Жорстокі, гарячі джунглі, заховані в тумані. Легко мріяти про той день, коли ви оточені кольором і тропічними тваринами. Поляна приносить джунглі у ваш будинок з таємничим лісовим дизайном на відчутній, витканій структурі.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Політика конфіденційності і згоден з вимогами