Arte Carabao

Arte Carabao

  • Модель: 581-
  • На складі
  • Для своєї колекції Carabao Arte відправився в одне з найекзотичніших місць у світі: рай, який знаходиться на Філіппінах...

100% гарантія на товар що продається

Швидка доставка по всій країні

Висока якість товарів магазина

Цілодобовий центр підтримки

Для своєї колекції Carabao Arte відправився в одне з найекзотичніших місць у світі: рай, який знаходиться на Філіппінах. Одне з найбільших природних багатств цієї країни - бананове дерево, і кора цього дерева була використана для цього унікального покриття стін.

Ця екзотична колекція названа на честь національної тварини Філіппін, карабао або азіатського водного буйвола. Вражаючий звір з характерною головою, яку часто використовують для догляду за рисовими полями. Острів Карабао, один із 7 107 островів, які разом утворюють Філіппіни, був названий на честь цієї тварини.


Вирубка бананових дерев, які використовувались для цієї колекції, є надзвичайно регламентованою практикою. Вони добре ростуть на Філіппінах, але плодоносять лише три рази. Потім їх потрібно вирубати, щоб вони могли знову рости. Колекція Carabao виготовляється з кори дерев, які закінчили цвітіння.


Колекція включає 2 надихаючі дизайни. Для Камаго широкі смужки кори приклеюються одна до одної, а потім обробляються двома кольорами, щоб настінне покриття мала привабливий рельєфний ефект. Для касаліанців вузькі смужки сплетені між ніжними кольоровими металевими дротами. Обидва зроблені вручну в повному обсязі. Завдяки такому покриттю стін ви створюєте не тільки екзотичну атмосферу, але й купуєте справжній витвір мистецтва, виготовлений вручну.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Політика конфіденційності і згоден з вимогами