Arte Flamant Les Rayures

Arte Flamant Les Rayures

  • Модель: 584-
  • На складі
  • Восени 2015 року, саме 10 років тому, Arte і Flamant об'єднали зусилля, щоб вивести свою першу спільну колекцію. Flamant..

100% гарантія на товар що продається

Швидка доставка по всій країні

Висока якість товарів магазина

Цілодобовий центр підтримки

Восени 2015 року, саме 10 років тому, Arte і Flamant об'єднали зусилля, щоб вивести свою першу спільну колекцію. Flamant - Колекція шпалер мала неперевершений успіх, а згодом супроводжувались інші колекції під цією етикеткою.


І Arte, і Flamant надзвичайно пишаються цим успішним співробітництвом. Для того, щоб відзначити цю річницю, ми розробили дві нові колекції: Les Unis та Les Rayures. І те, і інше - це поєднання існуючих кольорів або дизайну та нових, освіжаючих елементів. В результаті виходять дві універсальні колекції, які пропонують широкий вибір варіантів як для класичного, так і для сучасного інтер’єрів.


Les Unis - Постільна білизна

Les Unis натхненний вічним виглядом білизни - матеріалу, який десятиліттями використовується для прикраси інтер’єрів. Ці шпалери такі ж теплі та тактильні, як і білизна, з таким же природним виглядом. І, як і білизна, він надзвичайно міцний і дихаючий, що дозволяє стінам дихати.

Як випливає з назви, вся ця колекція складається з рівнин. Сила полягає в кольоровій палітрі, оскільки вона включає 75 приголомшливих кольорів, які можна нескінченно поєднувати один з одним. На композицію цієї палітри дизайнери надихнули життя на свіжому повітрі. Від м’яких земляних відтінків, через свіжу зелень і сині тони, до інтенсивних осінніх відтінків; всіх їх можна знайти в цій колекції.


Les Rayures - смуги

Ця назва також говорить сама за себе. Вся колекція обертається навколо одного дизайну, смужок. Без сумніву, найпростіший візерунок у світі, але той, який все ще пропонує нескінченні варіанти інтер'єру. Просто змінюючи напрямок, смугастий малюнок може створити зовсім інший просторовий ефект.


Les Rayures включає шість різних дизайнів смужок і пропонує широкий вибір варіантів для кожного інтер’єру. Щоб додати ще більше варіацій, дизайни використовують різноманітні поєднання кольорів, від тонких творінь тон-тон-тон до привабливих контрастів. Кожен з цих візерунків легко поєднується з простими кольоровими ділянками або навіть з іншими малюнками з попередніх колекцій Flamant.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Політика конфіденційності і згоден з вимогами