Arte Enigma

Arte Enigma

  • Модель: 585-
  • На складі
  • Деякі інтер’єри вимагають дуже особливого дизайну. На противагу всім прокладеним шляхом кінцевий результат - сильна заяв..

100% гарантія на товар що продається

Швидка доставка по всій країні

Висока якість товарів магазина

Цілодобовий центр підтримки

Деякі інтер’єри вимагають дуже особливого дизайну. На противагу всім прокладеним шляхом кінцевий результат - сильна заява. Кольори, вибір матеріалів і форм сміливі. Для дизайнера інтер'єру - це приємна угода та чудовий виклик ... Текстиль на стіні.

Звичайно, ви вже бачили стіни, покриті тканиною, але ця нова колекція - Enigma - відрізняється. Техніка, яка використовується, є особливою. Команда дизайнерів Arte завжди була модницею, придумуючи нові кольори та використовуючи новітні матеріали та методи. Тут вони використовували термоформування. Саме Arte показав цю технічну екскурсію силою. 


Ця спеціальна колекція має три різних візерунки та три види тканини: матову тканину, атласну глянсову тканину та тканину із замшевого вигляду. Кожен із візерунків у книзі має свої кольори.


Приємно знати, що всі посилання в колекції Enigma мають позитивний акустичний ефект у приміщенні. Це може збільшити ваш комфорт і стати надбанням у деяких ситуаціях. Enigma чудово працює на стелях і перегородках. Це також маскує всі недоліки на менш ідеальних стінах.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Політика конфіденційності і згоден з вимогами