Arte Eclipse

Arte Eclipse

  • Модель: 586-
  • На складі
  • Чорний білий. Інь Янь. Світло і темно. День ніч. Усі ці контрасти формують тему в колекції Eclipse. Наступник, а точніше..

100% гарантія на товар що продається

Швидка доставка по всій країні

Висока якість товарів магазина

Цілодобовий центр підтримки

Чорний білий. Інь Янь. Світло і темно. День ніч. Усі ці контрасти формують тему в колекції Eclipse. Наступник, а точніше розширення колекції «Інтрига», яку Arte запустив раніше.


Обидві колекції - це тканинні настінні покриття, виготовлені за технікою, яку освоїв Arte. Можливо, ми можемо дати вам підказку. Техніка називається термоформуванням. Під час термоформування мотиви вдавлюють у тканину, використовуючи тепло. Це призводить не тільки до привабливого, тривимірного малюнка, який відчуває себе густим і теплим, але і забезпечує позитивний акустичний ефект у приміщенні.


Три колекції в цій колекції вже з’явилися в колекції Intrigue. Перший, Розас, складається з рельєфних трикутників, що нагадують геометричні фігури орігамі. Наступний знайомий зразок - Кесон. Не дивно, що він був заснований на класичній французькій обшивці дверей. Feuillage демонструє зовсім інший характер. Це було за зразком на природі, і те, що ви бачите, це чудова і текуча композиція мотивів листя.


Назва Eclipse вибрано не випадково. Це стосується астрономічного явища, коли одне небесне тіло тимчасово перебуває в тіні іншого небесного тіла. Назва Eclipse ідеально підходить цій колекції, оскільки кожен візерунок доступний лише у двох кольорах: чорному або білому. Зони сутінків немає. Два небарвні кольори, один протилежний, але назавжди в моді. Білий, колір невинності, насправді є сумою всіх кольорів у видимій частині спектру. Навпаки, чорний колір є наслідком нестачі світла. Але обидва кольори - це ідеальна суміш та поєднання; вони завжди в моді, взимку і влітку.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Політика конфіденційності і згоден з вимогами