Arte Flamant Les Mineraux

Arte Flamant Les Mineraux

  • Модель: 590-
  • На складі
  • У минулому Arte і Flamant вже кілька разів демонстрували, чому вони так добре працюють разом. Обидві компанії постійно й..

100% гарантія на товар що продається

Швидка доставка по всій країні

Висока якість товарів магазина

Цілодобовий центр підтримки

У минулому Arte і Flamant вже кілька разів демонстрували, чому вони так добре працюють разом. Обидві компанії постійно йдуть в ногу з останніми тенденціями інтер’єру, а іноді одна ідея призводить до іншої. Ось так вийшла ця чудова колекція шпалер - досить спонтанно. Погляньте на Flamant Les Minéraux.


Люди, як правило, асоціюють Flamant з певним типом інтер’єру, оскільки фахівець із внутрішніх справ, який продає свою продукцію в Бельгії та за кордоном вже понад 30 років, має дуже специфічний стиль. Акцент завжди робиться на простоті, спокої, затишному та домашньому інтер’єрі. Але елегантність, справжність та повага до традиції однаково важливі. Будинок, перш за все, повинен бути «домом». Але це не означає, що стиль вашого будинку не може змінюватися або змінюватися разом із зміною смаків і тенденцій. Навіть навпаки. Flamant завжди вдається додати нового повороту в будь-який інтер’єр, залишаючись прихильним основній філософії бренду.


Спеціаліст з обшивки стін Flamant Les Minéraux Arte дослідив вітряний французький Кот-д'Опаль. Ця прекрасна ділянка берегової лінії на півночі Франції стає все більш міцною, коли ви рухаєтесь на захід. Тут сіра скеля височіє над морем, і вітер справді може бути сильним, що псує пісок. Але ці первісні сили та міцний аспект скель також надихнули на цю колекцію.


Основна посилання в цій колекції - Opale. Ви можете відразу відчути, звідки вітер. Ця посилання є найбільш простим варіантом і має не менше 30 різних кольорів. Ви, безсумнівно, визнаєте вічно популярний візерунок білизни на задньому плані, до якого ми цього разу додали грубі штрихи. Ефект дещо нагадує особливу і дорогу техніку фактурного малювання, яку іноді використовують в ексклюзивних вілл.


Графіка кольорів у цій колекції є мирною - іноді також матовою - та ідеально підходить до природного кольорового діапазону, який включає яєчну шкаралупу, бежевий та пісочний, іржаві та земляні відтінки, а також водянистий зелений, коралові та різноманітні сірі та коричневі кольори. Заспокійливі кольори іншими словами. Зробити їх простими у використанні в будь-якому інтер’єрі та популярним вибором. Вогненний Les Minéraux, і знову колекція стінових покриттів із стійкою силою.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Політика конфіденційності і згоден з вимогами