Arte Bark Cloth

Arte Bark Cloth

  • Модель: 593-
  • На складі
  • Кора дерева для вашого інтер’єру. Ви повинні бути сміливими. Arte справді перевершив себе новітньою колекцією під назвою..

100% гарантія на товар що продається

Швидка доставка по всій країні

Висока якість товарів магазина

Цілодобовий центр підтримки

Кора дерева для вашого інтер’єру. Ви повинні бути сміливими. Arte справді перевершив себе новітньою колекцією під назвою «Bark Cloth». Те, що ви можете побачити тут, не викликає уяви. І все ж. Концепція не нова. Це століття. Але ідея списати цю техніку і вивести її знову і надати їй абсолютно новий вимір - це, звичайно, Arte наскрізь. Зверніть увагу, що це 100% чистий натуральний продукт, над яким працює Arte, дотримуючись принципів чесної торгівлі.


Жодна з двох панелей тканини з кори не буде ідентичною, але все ж Arte запропонувала п'ять кольорових схем, які служать відправною точкою для кольорів матеріалу. Є поєднання темно-коричневих та чорних шматочків, печворк із зелених та коричневих відтінків, серія земляно-червоних кольорів та майже звичайна коричнева палітра. Нарешті, є варіант чорного струменя з надзвичайно тонкою золотистою ниткою. Тканина з кори не надто дорогоцінна, щоб покрити величезну територію. Це було б надмірно.


Але прекрасна річ у тому, що колекцію тканини з кори не можна чудово поєднувати з низкою інших колекцій Arte. Єдина річ, яка впевнена в тканині для кори - це те, що ваш інтер'єр справді унікальний!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Політика конфіденційності і згоден з вимогами