Arte Camouflage

Arte Camouflage

  • Модель: 594-
  • На складі
  • Arte ніколи не страждає від нестачі натхнення. Хоча фінансовий горизонт перешкоджає темні хмари кризи, попит на привабли..

100% гарантія на товар що продається

Швидка доставка по всій країні

Висока якість товарів магазина

Цілодобовий центр підтримки

Arte ніколи не страждає від нестачі натхнення. Хоча фінансовий горизонт перешкоджає темні хмари кризи, попит на привабливі продукти продовжує зростати. А може, це через кризу, а не наперекір їй. Навіть коли економічні часи важкі, ми все ще хочемо приємного оточення та атмосфери. Вдома, звичайно, але і в ресторанах ми часто буваємо, в магазинах і готелях та інших місцях. Таку ж тенденцію ми знаходимо і в світі моди, де люди з нетерпінням дивляться на нові лінії та кольори. Це саме по собі є позитивним знаком. Це свідчить про те, що ми не здаємося дефасизму Кассандри, хоча інші, навколо нас, можуть бути.

Колекція, яку ми тут представляємо, називається «Camouflage». Дизайнер захопився ефектом муара і експериментував з ним, поки не досяг задовільного результату. Муаре - французький термін, який відноситься до певного типу шовку з характерним хвильовим малюнком. Муар виникає, коли дві лінії - або, у випадку з текстилем, нитками - лежать зверху та під ними, але не під одним кутом. На старих телеекранах можна було побачити, чи хтось одягнений, наприклад, у костюм із смужками. У цьому випадку ефект муару був викликаний тим, що лінії костюма не були паралельними лініям екрану. Потім телевізійний образ сяяв мерехтливим. Навмисний муар був також популярний, коли Op-Art був у розквіті, і художник намагався досягти певного оптичного ефекту. Віктор Васарель, наприклад, був майстром техніки.


Кожна з посилань з колекції Camouflage грає з ефектом муара, що може мати абсолютно різний результат, залежно від вибору кольорів. Це все-таки штучний універсал, але не статичний. У ньому є життя. Навіть якщо спробувати певний відтінок, у ньому завжди виникає той унікальний, водоподібний хвильовий ефект. Ритм постійно змінюється, що і робить Camouflage таким унікальним. Ніщо не є таким, як здається. Ніщо не виглядає таким, яким воно є.


Camouflage любить загравати з архітектурою, будучи статичним і одночасно в русі. Тому він ідеально вписується в майже кубістський чи сюрреалістичний інтер'єр. Колірна палітра виглядає «дорого», містить лише м’які теплі відтінки, такі як пісок та іржаві земні тони, теплий бордоський червоний та пігментний чорний. Більш світлі відтінки мають дуже неповторний сірий та сріблясто-білий колір. Усі відтінки мають тонкий блиск, який іноді може здаватися більш вираженим, залежно від кольору та падіння світла. Це сміливо, але досить стильно.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Політика конфіденційності і згоден з вимогами