Arte Boracay

Arte Boracay

  • Модель: 598-
  • На складі
  • Arte досить сміливий, щоб запускати колекції, створені з самих незвичайних матеріалів кілька разів у минулому. Однак ост..

100% гарантія на товар що продається

Швидка доставка по всій країні

Висока якість товарів магазина

Цілодобовий центр підтримки

Arte досить сміливий, щоб запускати колекції, створені з самих незвичайних матеріалів кілька разів у минулому. Однак остання колекція Boracay перевершує їх усіх. Ця унікальна, приголомшлива колекція виготовляється з, зачекайте її ... водного гіацинта і тканих бананових листя.


Кожен, хто смутно знайомий з Arte, знає, що цей фахівець з обшивки стін регулярно представляє найбільш розмовляючі колекції. Таким чином, творча планка ставиться все вище. Arte постійно розвиває нові процеси і на технологічному фронті. Деякі творіння включають дуже незвичайні матеріали. Колись там була колекція, в яку входили кінські волоски. Чи, можливо, ви пригадуєте колекцію тканини кори, виготовлену з кори дерева Мутуба?


Колекція Boracay, яку ми представляємо сьогодні, справді унікальна. Він виробляється з тканих бананових листя і водяного гіацинта. Рослинний матеріал був зв'язаний з нетканим покриттям з максимальною ретельністю та увагою, а потім тканий і фарбований. В результаті виходить цінний і винятково декоративний натуральний продукт, з яким люблять поводитися обережно.


Вибір матеріалів є ключовим у цій колекції. Тим не менш, є також кілька варіацій на тему. Перша конструкція називається Fuga і відображає чисту текстуру гіацинта сухої води. Смужки кріпляться один до одного на підкладці. Жодна дві штуки не однакова. Тому ви бачите чистий і справжній природний продукт.


Для другого варіанту, Міндоро, смужки водного гіацинта були склеєні одна під одною, що залишає порожні смужки з більш-менш регулярними інтервалами. Голі смужки набувають дещо іншого тону від рослинного матеріалу внаслідок різних структур. Це дає ефект горизонтальної смугастої форми.


Що стосується кольорової гами, Arte застосував усі регістри екзотики. Побачивши кольорові варіанти, ви уявляєте себе на тропічному острові. Сині, зелені та бірюзові тони в цій колекції одразу кидаються в очі і є захоплююче красивими; кольори блакитних лагун та хвиль, які пестять райські пляжі. Є тонке срібло і перламутровий колір, колір райдужних оболонок. Куркума жовта, смарагдово-зелена і іржаво-червона, земляні тони, а також кольори екзотичної деревини, такі як венге і меранти. Також є глибокий фіолетовий тон, колір тропічного неба, коли сонце щойно сповзло за горизонт. Це приголомшлива колекція, яка перенесе вас у райські царства.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Політика конфіденційності і згоден з вимогами