Освітлення

Інтер'єрне освітлення

Інтер'єрне освітлення

EGLO "Інтер'єрне освітлення" представляє колекцію світильників для вашого інтер'єру. Колекція включа..

0.00€

Освітлення EGLO CONNECT

Освітлення EGLO CONNECT

EGLO CONNECT каталог представляє колекцію "розумного" освітлення. У ньому представлено освітлення як..

0.00€

Освітлення ILLUMINANTS

Освітлення ILLUMINANTS

Каталог ILLUMINANTS надає широкий вибір різноманітних і цікавих варіантів лампочок. Кожна позиція ун..

0.00€

Освітлення LAMELLA LUMINAIRES

Освітлення LAMELLA LUMINAIRES

LAMELLA LUMINAIRES каталог включає унікальні позиції які підкреслюють красу і стиль вашого інтер'єру..

0.00€

Освітлення LED-панелі

Освітлення LED-панелі

EGLO LED-панелі каталог представляє широкий вибір Led-панель. Ви можете вибрати унікальні і незвичай..

0.00€

Освітлення OUTDOOR LUMINAIRES

Освітлення OUTDOOR LUMINAIRES

OUTDOOR LUMINAIRES каталог представляє різноманітне зовнішнє освітлення. Різні світильники підкреслю..

0.00€

Освітлення SOLAR LUMINARIES

Освітлення SOLAR LUMINARIES

SOLAR LUMINARIES представляють каталог світильників на сонячних батареях. Колекція представляє світи..

0.00€

Освітлення STARS OF LIGHT

Освітлення STARS OF LIGHT

Каталог Stars of Light представляє широкий вибір різноманітних світильників. Кожна позиція створює у..

0.00€

Освітлення TECHNICAL LIGHT SOLUTIONS

Освітлення TECHNICAL LIGHT SOLUTIONS

Каталог TECHNICAL LIGHT SOLUTIONS представляє широкий і різноманітний вибір накладних і врізних світ..

0.00€

Освітлення TOPLINE OUTDOOR LIGHTS

Освітлення TOPLINE OUTDOOR LIGHTS

Освітлення TOPLINE OUTDOOR LIGHTS каталог представляє широкий вибір вуличного освітлення. Різноманіт..

0.00€

Освітлення VINTAGE

Освітлення VINTAGE

Каталог VINTAGE представляє широкий, різноманітний і незвичайний вибір світильників. Колекція включа..

0.00€

      Освітлення дому відіграє важливу роль у нашому житті. Людина у цьому переконалася після винаходу у 19 столітті лампи розжарювання. Звичайно, бувають моменти в житті кожного коли хочеться романтики  і ми запалюємо свічки, але, все ж без якісного освітлення сучасній людині обійтися важко.

             Перед тим як почати підбирати світильники для свого дому необхідно розумно спланувати систему його освітлення. А все це задля того, аби ваше житло і вдень і вночі виглядало привабливо та Вам було приємно в ньому знаходитися.

             Отже, при виборі світильника в першу чергу потрібно звернути увагу на його потужність, так як занадто яскраве світло буде швидко втомлювати, а тускле викликатиме у Вас сонливість, що теж не є добрим. Саме тому, необхідно правильно підібрати яскравість лампочок, щоб освітлення було комфортним для Вас.

             Ще один факт від якого треба відштовхуватися при підборі світильника - це висота стелі. Як правило, якщо в кімнаті низька стеля, то чудовим варіантом буде стельовий світильник, який не перенавантажуватиме кімнату та не забиратиме її простір. Якщо ж говорити про підвісні люстри, то вони доречно підійдуть для кімнат, де висота стелі не менше трьох метрів.

             Освітлення будинку грає важливу роль в нашому житті. Людина в цьому переконалася після винаходу в 19 столітті лампи розжарювання. Звичайно, бувають моменти в житті кожної коли хочеться романтики і ми запалюємо свічки, але все ж без якісного освітлення сучасній людині обійтися важко.

   Перед тим як почати підбирати світильники для свого будинку необхідно розумно спланувати систему його освітлення. А все це для того, щоб ваше житло і вдень і вночі виглядало привабливо і Вам було приємно в ньому перебувати.


    Отже, при виборі світильника в першу чергу потрібно звернути увагу на його потужність, тому що занадто яскраве світло буде швидко стомлювати, а тьмяно викликати у Вас сонливість, теж не є хорошим. Саме тому, необхідно правильно підібрати яскравість лампочок, щоб освітлення було комфортним для Вас.

    Ще один факт від якого треба відштовхуватися при підборі світильника - це висота стелі. Як правило, якщо в кімнаті низька стеля, то відмінним варіантом буде світильник, не перевантажувати кімнату і забирати її простір. Якщо ж говорити про підвісні люстри, то вони доречно підійдуть для кімнат, де висота стелі не менше трьох метрів.

    Звичайно, дуже важливо і те, щоб правильно підібрати світильник під стиль інтер'єру. Для цього необхідно враховувати наступні рекомендації. У класичному інтер'єрі доречна кришталева люстра, але головне при її виборі не перестаратися з розкішшю вироби. Дизайн сучасних будинків вдало підкреслять світильники в стилі хай-тек. У спальні красиво виглядати абажур. Коли Ви будете вибирати пластикові плафони, то будьте досить обережними, адже вони можуть додати вашому інтер'єру дешевизни. Також варто врахувати, що далеко не завжди потрібно підбирати люстру або світильник під колір шпалер або тон стіни для того, щоб ваша покупка не зливалася з інтер'єром. Краще вибрати контрастний відтінок, щоб виріб виділявся на стелі і цим підкреслював гармонію дизайну.

 Це основні моменти, які потрібно дотримуватися при виборі світильників для вашого будинку. А вибрати їх Ви можете у нашому салон-магазині «Декор-Центр». Ми займаємося продажем освітлення відомого австрійського виробника, компанії «Eglo».

 Бренд EGLO був заснований в 1969 році, Людвіг Obwieser запустив підприємство "EGLO Leuchten". 1976 рік відкрили власний завод в Тіроль / Австрія. В середині 80-х років EGLO зарекомендувала себе одна з провідних європейських компаній по виробництву світильників.

  За сьогоднішній день EGLO є одним з успішних постачальників освітлювальних приладів по всьому світу.

    Закладаючи високі вимоги до якості продукції всі розробки і етапи виробництва ретельно контролюються. Якість продукції гарантується підготовленим персоналом, корпоративної системи забезпечення якості та довгострокових і надійних партнерських відносин з нашими постачальниками.

 Дані вироби виготовлені з урахуванням всіх норм виробництва, вони відповідають будь-яким бажанням покупця і кожен придбаний світильник буде найвищої якості.