ІнформацІя про послуги ремонту

Рано чи пізно слово ремонт вимовляється в кожному будинку. Приблизно, через кожні 5 років необхідно переклеювати шпалери, оновлювати стелі, перефарбовувати поверхні. Так виходить, що люди витрачають цілу відпустку аби оновити свій дім не зважаючи на те, що приходиться відмовитися від відпочинку, розваг і докласти певних зусиль аби надати своєму інтер'єру доглянутого привабливого вигляду.
         І зовсім не обов'язково цим процесом займатися самостійно, так як послуги найкращого ремонту у м. Луцьк, Вам може надати наш салон-магазин «Декор-Центр». В наслідок цього Ви ані трішки не пожалкуєте, що довірили цю роботу професіоналам, які швидко і якісно оновлять Ваше житло. Отож, заплановані переробки будуть виконані в найкращому вигляді. А також, великим плюсом є те, що наші робочі здатні виконати будь які оздоблювальні роботи.
         Якщо Ви вирішили довірити ремонт Вашого житла нам, то для початку потрібно буде обрати необхідний тип ремонту по такій класифікації:
1. Комплексний ремонт. Він виконується у кожній кімнаті, замовник лише обирає варіант обробки і фінансує його.
2. Косметичний ремонт. Виконується шпаклювання, фарбування, грунтування, переклеюють шпалери, встановлюються стельові конструкції. Можуть бути відремонтовані, пофарбовані віконні рами. За бажанням клієнта проводиться укладання нового підлогового покриття або його реставрація.
3. Капітальний ремонт. Дім повністю підлягає переплануванню. Замінюються комунікації, видозмінюються кімнати, змінюється підлога, моделюються стелі.
4. Ремонт під ключ. Включає в себе всі етапи оздоблювальних і будівельних переробок. Основна відмінна риса - замовнику не потрібно бути присутнім на будмайданчику.
         Для того щоб замовити у нас ремонтні роботи Вам необхідно приїхати в наш салон-магазин «Декор-Центр». Тут наш директор обговорить з Вам всі нюанси стосовно ремонтних робіт, які виконуватимуться у Вашому помешканні. Зіставить Вам ціну за м² на основі аналізу необхідних ремонтних робіт. Тобто проаналізує які матеріали використовуватимуться (поліуретан, декоративні фарби чи штукатурки, шпалери і т. д.). Також оцінить ступінь складності робіт.