Шпалери

Виберіть підкатегорію

Шпалери - один з універсальних матеріалів, використовуваних в обробці домашніх інтер'єрів. Якісні і практичні шпалери можна поклеїти в вітальні і спальні, кухні і ванній кімнаті, вітальні, дитячої та багатьох інших приміщеннях.


Шпалери на стіни можна розділити на кілька груп.


паперові шпалери

Вінілові шпалери

бамбукові шпалери

текстильні шпалери

велюрові шпалери

Шпалери під фарбування

фотошпалери

Вінілові шпалери являють собою паперову основу з вініловим покриттям різної щільності, що надає шпалерам підвищену міцність і вологостійкість.


Тільки вінілові шпалери провідних європейських виробників гарантують, що при виготовленні шпалер використовуються нешкідливі для здоров'я людей водорозчинні фарби, а також очищений вініл, який не виділяє в повітря шкідливих речовин.


Флізелін виготовляється шляхом пресування паперових і тканинних волокон, які зміцнюються спеціальними в'яжучими складами. В результаті кінцевий продукт стає дуже міцним і стійким до стирання.


Текстильні шпалери відносяться до найбільш дорогим і вишуканим способам декорації стін.


Текстильні шпалери завжди надають приміщенню класичний благородний вид, поверхня стін стає об'ємною і сприймається як безмежна тканинна гладь, що в поєднанні з іншими предметами інтер'єру створює затишну і розкішну обстановку.


Фотошпалери - це шпалери з певним сюжетом, найчастіше з реальним фотозображенням або репродукцією відомих живописних полотен, які клеяться як панно на додаток до звичайних фоновим шпалер.


Шпалери створюють унікальний вигляд вашого інтер'єру.