BN Bazar

BN Bazar

  • Модель: 633-
  • На складі
  • Стримана розкіш голландських шпалер для стін BN Bazar з традиційними геометричними орнаментами або нечіткими візерунками..

100% гарантія на товар що продається

Швидка доставка по всій країні

Висока якість товарів магазина

Цілодобовий центр підтримки

Стримана розкіш голландських шпалер для стін BN Bazar з традиційними геометричними орнаментами або нечіткими візерунками, чудовими ефектами втілила в себе дражливі аромати спецій, чарівництво килимів і всю неповторність марокканського базару.


У розкішних шпалерах Bazar голландського виробника BN Ви не знайдете ні яскравих кольорів, ні вигадливих ліній - ці унікальні в своєму роді шпалери з візерунками і приголомшливим фоном ненав'язливі, і в той же час дуже ефектні. Зіткнення фарб, злиття ліній, чудесне нюанси створили чарівні шпалери для чарівної атмосфери в Вашій оселі. Апельсинові, оливкові, коричневі відтінки шпалер перемішалися, доповнилися багатими червоними вкрапленнями, делікатним блиском срібла, і традиційні візерунки на шпалерах придбали приголомшливе колірне супровід. Ці красиві шпалери з ялинкою, з візерунком чотирилисник - для чарівного інтер'єру, наповненого розкішшю і теплотою.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Політика конфіденційності і згоден з вимогами