BN Designed for Living

BN Designed for Living

  • Модель: 640-
  • На складі
  • Тропічна, свіжа і приваблива - так можна охарактеризувати нову колекцію шпалер для стін Designed for living голландськог..

100% гарантія на товар що продається

Швидка доставка по всій країні

Висока якість товарів магазина

Цілодобовий центр підтримки

Тропічна, свіжа і приваблива - так можна охарактеризувати нову колекцію шпалер для стін Designed for living голландського виробника компанії BN International. Вона буквально вдихне в Ваші стіни нове життя, подарує відчуття радості і вже сама по собі буде створювати піднесений настрій. Природа - невичерпне джерело натхнення, і сучасні графічні деталі шпалер Designed for living засновані на таких природних структурах як, наприклад, пташині гнізда або кора дерева.


Відчувається фірмовий стиль ілюстратора, його своєрідне зображення елементів дикої природи. Невеликі принти чудово поєднуються з більшими, зображення птахів, комах з'єднуються в одну композицію з рослинами. Ненав'язливі, ледь помітні смуги, ромби та інші візерунки - ще одна тема колекції. Чудово підібрана палітра дає можливість прекрасного вибору для будь-якого інтер'єру. Голландські вінілові шпалери на флізеліновій основі Designed for living від BN відповідають найвищим стандартам якості.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Політика конфіденційності і згоден з вимогами