KHROMA EARTH

KHROMA EARTH

  • Модель: 320-
  • На складі
  •   Натуральні відтінки землі - в кожному мотиві бельгійських шпалер для стін Khroma Earth з малюнками на природну тематик..

100% гарантія на товар що продається

Швидка доставка по всій країні

Висока якість товарів магазина

Цілодобовий центр підтримки

  Натуральні відтінки землі - в кожному мотиві бельгійських шпалер для стін Khroma Earth з малюнками на природну тематику, з візерунками, з імітацією поверхонь. Привертають зимові пейзажі в шпалерах з ялинками, іржа в шпалерах з імітацією, навмисна недбалість в шпалерах з візерунками.


  Мотиви, кольору і матеріал флізелінових шпалер Earth відомого бельгійського виробника шпалер Khroma створюють природну атмосферу в домі. Шпалери природних відтінків не набридає, вони сприятливо діють на людину, розслаблюють і заспокоюють. У той же час це ненудні, стильні шпалери, шпалери з візерунками задають ритм, шпалери із зимовим пейзажем створюють настрій. Фонові шпалери нагадують тканину, вони ніби обволікають стінки і створюють в будь-якій кімнаті затишок. Можливі ідеальні комбінації шпалер з візерунками, шпалер з малюнками, шпалер з імітацією і фонових шпалер. Висока якість і стриманий дизайн цих екологічних шпалер роблять їх універсальними шпалерами вітальні, спальні, передпокої.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Політика конфіденційності і згоден з вимогами