KHROMA GATSBY

KHROMA GATSBY

  • Модель: 313-
  • На складі
  •     Створити атмосферу гламуру Вам допоможуть бельгійські шпалери для стін Khroma Gatsby з візерунками, рослинами, що пе..

100% гарантія на товар що продається

Швидка доставка по всій країні

Висока якість товарів магазина

Цілодобовий центр підтримки

    Створити атмосферу гламуру Вам допоможуть бельгійські шпалери для стін Khroma Gatsby з візерунками, рослинами, що переливаються на світлі і мінливі від освітлення. Це сучасна інтерпретація на стінах розкоші 20-х років - трендові кольори шпалер в поєднанні з відтінками і візерунками того часу.


     Ефектні шпалери Gatsby з оригінальними візерунками та малюнками призначені як для приватних квартир і будинків, так і для кафе, барів, ресторанів. Яскравими або темними шпалерами з геометричними візерунками в стилі 20-х років досить прикрасити одну стіну, а інші - однотонними шпалерами компаньйонами, і Ви отримаєте вражаючий інтер'єр. Зі світлими шпалерами можна вчинити по-іншому, ці шпалери з однотонними візерунками ефектні, але не кидаються в очі, ними сміливо можна обклеїти всі стіни кімнати. Красиві шпалери з буйною листям і блискучими при висвітленні гронами виконані в приголомшливою кольоровій гамі - червоні, малинові, сині шпалери або незрівнянні відтінки білого.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Політика конфіденційності і згоден з вимогами