KHROMA KURIOZA

KHROMA KURIOZA

  • Модель: 314-
  • На складі
  •    Новий каталог настінних покриттів Kurioza наповнений оптимістичним настроєм і насиченими багатими квітами. Він виклик..

100% гарантія на товар що продається

Швидка доставка по всій країні

Висока якість товарів магазина

Цілодобовий центр підтримки

   Новий каталог настінних покриттів Kurioza наповнений оптимістичним настроєм і насиченими багатими квітами. Він викликає тільки позитивні емоції. При створенні колекції дизайнери Khroma черпали ідеї в природі: Kurioza заповнює потребу в комфорті, затишку і ескапізм. Яскрава палітра і виразні дизайни оживляють будинок і допомагають відновити ту позитивну атмосферу, якої нам так не вистачає в повсякденності.


  Кольори шпалер - відмінна альтернатива звичним і обридлим півтонів і бляклим відтінкам. Трояндова відтінки і енергійні мікси надають нам сміливості вибрати щось більш бадьорий і яскраве. Шіборі навіяний давньою японською технікою, коли перед фарбуванням тканину мнуть, перекручують, завдяки чому поверхня фарби розмиваються і залишають хаотичні сліди. Цей дизайн можна назвати творчим і неординарним.

   Великий раппорт з гортензій в модній пікселізовану обробці наповнює простір весняним настроєм. Всі квіткові і листяні візерунки каталогу додають інтер'єру ніжних нот, при цьому барвисті зображення виглядають стильно і ефектно.

    Принт у вигляді трикутників відкриває нам геометричну тематику з нової сторони: традиційний чіткий дизайн виконаний у цікавій акварельного техніці, за рахунок чого принт набуває менш суворі риси. У схожій обробці зроблений пустотливий дизайн з горошків на контрастних фонах.

Колекцію традиційно завершують Плейн з м'яким відблиском і стилізацією текстурного полотна.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Політика конфіденційності і згоден з вимогами