KHROMA MAGENTA

KHROMA MAGENTA

  • Модель: 330-
  • На складі
  •    Чудові однотонні шпалери для стін Khroma Magenta бельгійського виробника шпалер Khroma при найближчому розгляді нагад..

100% гарантія на товар що продається

Швидка доставка по всій країні

Висока якість товарів магазина

Цілодобовий центр підтримки

   Чудові однотонні шпалери для стін Khroma Magenta бельгійського виробника шпалер Khroma при найближчому розгляді нагадують тканину, хоча це бамбукові шпалери. Приємні відтінки і світлих фонових шпалер, і темних шпалер можуть розслабляти, можуть інтригувати - в будь-якому випадку стіни нудними не будуть.


     Бельгійські фонові шпалери Magenta Khroma з найдрібнішими візерунками, схожі на тканину, подарують стін вашого будинку прекрасні і модні кольори. Шпалери створять колірний фон Вашого будинку і цим поставлять йому тон і створять атмосферу. Вибирати колір шпалер, щоб настрій підвищувався вже при вході в будинок, варто, згадавши деякі загальновідомі факти. Де менше сонячного світла, а це зазвичай північні кімнати, обклейте стіни шпалер теплих відтінків. У сонячних кімнатах з успіхом можна використовувати шпалери холодних відтінків. Світлі шпалери збільшать кімнату, темні - візуально її зменшать.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Політика конфіденційності і згоден з вимогами