Paper Partnership Matilda

Paper Partnership Matilda

  • Модель: 800-
  • На складі
  • Квіткові шпалери для стін Paper Partnership Matilda - це сучасні старовинні шпалери. Звучить як оксюморон, але це не так..

100% гарантія на товар що продається

Швидка доставка по всій країні

Висока якість товарів магазина

Цілодобовий центр підтримки

Квіткові шпалери для стін Paper Partnership Matilda - це сучасні старовинні шпалери. Звучить як оксюморон, але це не так - шпалери з намальованими квіточками передають саму суть старої англійської села, а виконані вони в сучасній кольоровій палітрі з мерехтіннями і металевими ефектами.


Чи можливо поєднати затишок і гламур в інтер'єрі? Легко, якщо купити англійські шпалери Matilda, це одночасно гламурні і дуже затишні шпалери з квітами, виконані з дуже тонким смаком. Світлі шпалери в пастельних тонах слонової кістки, кольору фуксії, рожеві, блакитні шпалери з поодинокими квітами, букетами, віночками чудово оформлені - смуги і ромби доповнюють загальне враження. Також є гарні шпалери, виконані в модному поєднанні двох кольорів. Можливостей для комбінування багато, скористайтеся цим і, поєднуючи кілька компаньйонів, без особливих зусиль створіть власний, неповторний інтер'єр.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Політика конфіденційності і згоден з вимогами