Paper Partnership Archives

Paper Partnership Archives

  • Модель: 791-
  • На складі
  • З стриманими шпалерами для стін Paper Partnership Archives I з малюнками гербів, архітектурних деталей, студентськими за..

100% гарантія на товар що продається

Швидка доставка по всій країні

Висока якість товарів магазина

Цілодобовий центр підтримки

З стриманими шпалерами для стін Paper Partnership Archives I з малюнками гербів, архітектурних деталей, студентськими замальовками, листами і фотографіями Ви ненав'язливо поринете в атмосферу академічного навчального закладу, додасте стінам елегантність і благородство.


Колекція високоякісних шпалер Archives I одного з лідерів виробництва шпалер Paper Partnership присвячена Оксфордському університету. Прекрасні шпалери з малюнками, з імітаціями книжкових полиць, стін, дубової обшивки насичені деталями, властивими цьому навчальному закладу. По особливому виглядають стіни з шпалерами з гербом, з рукописним текстом, зі старими фотографіями. Дуже добре ці тематичні шпалери підійдуть для кімнати підлітків, вони можуть стимулювати до навчання, студентського життя, до нових цілей. Шпалери з класичними візерунками прикрасять вітальню, спальню, передпокій. Компаньйонами шпалер з малюнками або шпалер з імітацією можуть служити шпалери в клітку або шпалери з смугами.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Політика конфіденційності і згоден з вимогами