Paper Partnership Emily

Paper Partnership Emily

  • Модель: 797-
  • На складі
  • Колекція американських шпалер для стін Emily виробника шпалер Paper Partnership стане знахідкою для тих, хто хоче прикра..

100% гарантія на товар що продається

Швидка доставка по всій країні

Висока якість товарів магазина

Цілодобовий центр підтримки

Колекція американських шпалер для стін Emily виробника шпалер Paper Partnership стане знахідкою для тих, хто хоче прикрасити стіни ніжними, але сучасними квітковими шпалерами або шпалерами з рослинними орнаментами. Це - м'які відтінки, мерехтливі ефекти, трохи винтажа і елементи гламуру.


Для вишуканої атмосфери, наповненою красою квітів - квіткові шпалери Paper Partnership Emily. Ніжні шпалери з квітами у вигляді широких смуг - це один з мотивів колекції. Інші - це шпалери з квітами на гілках, з квітковими візерунками, з медальйонами, їх можна комбінувати з шпалерами з смугами, шпалерами з орнаментами або оригінальними фоновими шпалерами. Райдужні, перламутрові, металеві ефекти доповнюють хитромудрі малюнки і роблять шпалери вишуканими. Екологічні паперові шпалери Emily зберігають здоровий мікроклімат в будинку. Високоякісні, невигорающей шпалери з США надовго прикрасять вітальню, спальню, коридор, надавши їм неповторний шарм і красу.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Політика конфіденційності і згоден з вимогами