Paper Partnership Windermere

Paper Partnership Windermere

  • Модель: 804-
  • На складі
  • Відомий виробник шпалер для стін Paper Partnership з гордістю представляє нову колекцію розкішних шпалер Windermere з ба..

100% гарантія на товар що продається

Швидка доставка по всій країні

Висока якість товарів магазина

Цілодобовий центр підтримки

Відомий виробник шпалер для стін Paper Partnership з гордістю представляє нову колекцію розкішних шпалер Windermere з багатими класичними візерунками, квітковими мотивами і вражаючими смугами.


Красиві шпалери Windermere призначені зробити Ваш будинок багатим, схожим на палац, який буде оазисом розкоші і спокою в стрімкому навколишній світ. Класична кольорова гамма цих шпалер і різноманітність колірних поєднань дозволить Вам підібрати найбільш підходящі шпалери і легко отримати бажаний інтер'єр. У шикарних коричневих шпалерах з жовтими візерунками, що нагадують золоті, колір фону неоднорідний - темні і світлі відтінки роблять шпалери переливаються, таке ж враження справляють і жовті шпалери з традиційним візерунком. Чарівність додають шпалер глянець і ефект металік. Прекрасні шпалери з великими квітами створюють просторовий ефект. Неймовірно привабливі і стримані шпалери з однотонним малюнком.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Політика конфіденційності і згоден з вимогами