York Waverly Garden Party

York Waverly Garden Party

  • Модель: 480-
  • На складі
  • Неймовірна квіткова фантазія! Американські шпалери для стін York Waverly Garden Party з квітами, орнаментами, візерункам..

100% гарантія на товар що продається

Швидка доставка по всій країні

Висока якість товарів магазина

Цілодобовий центр підтримки

Неймовірна квіткова фантазія! Американські шпалери для стін York Waverly Garden Party з квітами, орнаментами, візерунками на тему квітів в першу чергу вражають артистизмом втілення. Помітні або витончені, яскраві або стримані - ботанічні шпалери для розкішного будинку!


Квіткові шпалери Waverly Garden Party виробника York з США можна розділити на кілька видів. Це колоритні шпалери з великими квітами, шпалери на тему квітучих дерев, квіткова фантазія в орнаментах, дрібних візерунках. І колоритні шпалери, і більш стримані додадуть стінам міського будинку родзинку заміського життя. У колекції можна знайти підходящі варіанти для висококласного оформлення стін будь-якої кімнати. Реалістично і витончено представлені ботанічні мотиви в шпалерах з малюнками польових квітів. А ось і модні шпалери кольору 2019 роки живий корал - Living Coral! Виконані з бездоганним смаком, високоякісні американські шпалери екологічні, це паперові шпалери.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Політика конфіденційності і згоден з вимогами