Marburg Allure

Marburg Allure

  • Модель: 390-
  • На складі
  • У колекції Marburg Allure переважають тонкі грайливі вусики повзучих рослин, шпалери «під мармур», що нагадують папір чу..

100% гарантія на товар що продається

Швидка доставка по всій країні

Висока якість товарів магазина

Цілодобовий центр підтримки

У колекції Marburg Allure переважають тонкі грайливі вусики повзучих рослин, шпалери «під мармур», що нагадують папір чудової краси, і точні лінії які дозволять систематизувати простір. У дизайнерів в даній колекції вийшло з'єднати воєдино строгість графічних ліній з грайливістю орнаментів, тепер не потрібно вибирати між гнучкими лініями в візерунку або прямими, потрібно вибрати шпалери Marburg Allure і правильно скомпонувати на стінах. Як правильно це зробити, ми підкажемо: до кожного дизайну підходять два варіанти однотонних шпалер, вони виступають сполучною ланкою між цими двома світами - світом суворої графіки і живий орнаменталістика.


Нам дуже подобається що самі основні мотиви колекції мають настільки стриманий дизайн, що цілком самодостатні і можуть використовуватися замість однотонних шпалер, і при цьому однотонні шпалери колекції здатні брати на себе в інтер'єрі функцію базових шпалер. Основна сила і магія даної колекції в її чудовою комбінаторики, практично не створює кордонів для творчих експериментів в інтер'єрі.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Політика конфіденційності і згоден з вимогами