Marburg ART LUMINAIRE

Marburg ART LUMINAIRE

  • Модель: 415-
  • На складі
  • У шпалерах колекції ART LUMINAIRE ( «Мистецтво світла») шпалери найбільш вражаючим чином об'єднані з джерелами світла. З..

100% гарантія на товар що продається

Швидка доставка по всій країні

Висока якість товарів магазина

Цілодобовий центр підтримки

У шпалерах колекції ART LUMINAIRE ( «Мистецтво світла») шпалери найбільш вражаючим чином об'єднані з джерелами світла. Застосована для цієї мети технологія - передачі світла від світлодіодних джерел по полімерним световодам - ​​сама по собі не нова. Однак використання цієї технології для підсвічування шпалер є новаторська ідея всесвітнього масштабу.


Шпалери серії ART LUMINAIRE оптимально придатні для застосування в інтер'єрах, в яких потрібно додати виразність порівняно слабо освітленим приміщенням - наприклад, приміщень барів, ресторанів, дискотек і деяких вставних залів. Однак ці шпалери будуть добре виглядати і в будь-яких інших приміщеннях - можливості застосування шпалер даної серії обмежені лише фантазією користувача.


Дуже широкі і можливості варіювання кольоровості вбудованої в шпалери підсвічування. Залежно від обраного варіанту джерела світла, колір підсвічування може бути червоним, синім, жовтим, білим або змінним - здатним змінюватися в залежності від сьогохвилинних переваг користувача. Таке підсвічування здатна як світити обраним світлом в постійному режимі, так і змінювати кольоровість світіння з плавними переходами між квітами.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Політика конфіденційності і згоден з вимогами