Marburg Atelier

Marburg Atelier

  • Модель: 391-
  • На складі
  • Німецька практичність, професійний дизайн і високу якість з'єдналися в новій колекції шпалер Atelier фабрики Marburg. Ко..

100% гарантія на товар що продається

Швидка доставка по всій країні

Висока якість товарів магазина

Цілодобовий центр підтримки

Німецька практичність, професійний дизайн і високу якість з'єдналися в новій колекції шпалер Atelier фабрики Marburg. Колекція Marburg Atelier має розмір 1,06 x 10,05, що практично. Всі шпалери ретельно підібрані один під одного професійним дизайнером, можете комбінувати шпалери один з одним в пошуках свого ідеального інтер'єру. Висока якість німецької фабрики гарантує вам довгий термін експлуатації.

Основні декори шпалер в колекції Atelier, переважно флористичні з натяком на екзотику, також є кілька дизайнів шпалер в стилі лофт, які Ви можете комбінувати як з флористичним дизайном так і з однотонними шпалерами. Шпалери цій колекції, не дивлячись на такий підбір дизайнів шпалер в рамках колекції, які не здаються сумбурними. Atelier можна назвати дизайнерської еклектикою, що дозволяє змішувати різні стилі в одному приміщенні, скласти самостійно набір шпалер, керуючись власним смаком.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Політика конфіденційності і згоден з вимогами