Marburg Casual

Marburg Casual

  • Модель: 393-
  • На складі
  • Стиль, чарівність кольору, затишок - модні і доступні за ціною шпалери Marburg Casual з Німеччини з кліткою, смугою, тро..

100% гарантія на товар що продається

Швидка доставка по всій країні

Висока якість товарів магазина

Цілодобовий центр підтримки

Стиль, чарівність кольору, затишок - модні і доступні за ціною шпалери Marburg Casual з Німеччини з кліткою, смугою, тропічними листям гідні найпильнішої уваги. Удавана простота виявляється непростим, за нею ховаються шик, тренд і шлейф приємних емоцій.


Дивовижна колірна гамма німецьких шпалер Casual виробника Marburg відразу ж підкорює пастельними тонами, особливими поєднаннями - мідного, золотого, нафтового квітів. Модні шпалери пудровий відтінків також припадуть до смаку багатьом. Характерні шпалери з смугою зебра вже стали візитною карткою виробника Marburg і ​​як і раніше затребувані і актуальні. Трояндова шпалери на тему піроди з великими тропічними листям філодендрона.создают тривимірний ефект. Картаті шпалери і шпалери з імітацією волокна рафії - відмінні компаньйони до шпалер з листям. Смугасті шпалери з нетиповою смугою, з квадратами також далекі від банальних.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Політика конфіденційності і згоден з вимогами