Marburg Catania

Marburg Catania

  • Модель: 394-
  • На складі
  • Шпалери колекції CATANIA представляють собою щось особливе: все вони виготовлені із застосуванням фарб на водній основі,..

100% гарантія на товар що продається

Швидка доставка по всій країні

Висока якість товарів магазина

Цілодобовий центр підтримки

Шпалери колекції CATANIA представляють собою щось особливе: все вони виготовлені із застосуванням фарб на водній основі, і не містять ні пластифікаторів, ні ПВХ. По виду і тактильним властивостями вони також відрізняються від звичних шпалер. Оскільки в якості матеріалу основи використаний щільний 120-грамовий флізелін, шпалери мають характерну приємну жорсткість на дотик. Зовнішній вигляд шпалер CATANIA в помітною мірою визначається точно дозованим застосуванням глянцевих пігментів.


Той факт, що при виробництві шпалер даної колекції використовувалися тільки фарби на водній основі, відбився і на колористиці колекції: в ній навіть шпалери з металевим блиском Чи не здаються нав'язливими і занадто яскравими. Таким чином, CATANIA - це просто дуже красива колекція, покликана, з одного боку, не придушувати собою решту інтер'єру, але, з іншого боку, здатна і привернути до себе заслужену увагу.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Політика конфіденційності і згоден з вимогами