Marburg Colani LEGEND

Marburg Colani LEGEND

  • Модель: 395-
  • На складі
  • Співпраця легендарного дизайнера Луїджі Колані з шпалерної фабрики «Марбург» триває ось уже десяток років. Свого роду ес..

100% гарантія на товар що продається

Швидка доставка по всій країні

Висока якість товарів магазина

Цілодобовий центр підтримки

Співпраця легендарного дизайнера Луїджі Колані з шпалерної фабрики «Марбург» триває ось уже десяток років. Свого роду есенцією цієї багаторічної співпраці стала колекція LEGEND. Вона примітна як своїми чарівними так званими «біонічної» (тобто пройнятими ідеєю про можливість об'єднання природи і техніки в єдиний гармонійний ансамбль) дизайнами, так і подкупающе красивою колористикою. Не обійшлося і без новаторських елементів: в колекції вперше за 170-річну історію Фабрики застосовано тиснення «під вуглепластик», в просторіччі відомий як «карбон».


У колекцію LEGEND входять три основні мотиви:


спіраль, що розташовується поверх смуг зігнутої форми - все в стилі «карбон». До цього мотиву добре підходять шпалери з нагадує косичку смугою, а також два варіанти однотонних або практично однотонних шпалер, що проходять через всю колекцію: варіант з дрібними симетрично розташованими точками, і варіант, оптично нагадує листовий метал;

хвиля, контури якої мають змінну ширину, за рахунок чого на площині створюється вертикальна смуга. У поєднується з цим основним мотивом варіанті шпалер також обігрується тема хвилі, причому в цьому варіанті хвиля стає двох з половиною вимірний опис об'єкта, і при цьому нагадує лускату шкіру рептилії;

вертикальний візерунок, що відрізняється типовим для Колани розмахом і сильно вираженою двох з половиною вимірний опис об'єкта. На перший погляд навіть здається, що це не одні шпалери, а двоє шпалер, накладених один на одного. Однак це не більше ніж майстерно задумана і виконана гра світла і тіні, здатна обдурити очей.

До кожного мотиву пропонується по добре поєднується з цим мотивом великоформатних зображенню, виконаному методом цифрового друку і отображающему основні графічні елементи цього мотиву в збільшеному вигляді. Причому дані зображення допускають їх поклейку з раппортом - іншими словами, кілька таких зображень можна розміщувати на стіні стик-в-стик один з одним.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Політика конфіденційності і згоден з вимогами