Marburg Estelle

Marburg Estelle

  • Модель: 399-
  • На складі
  • ESTELLE - дана колекція була створена для тих, хто любить особливе і направляють свій погляд на дорогі дрібниці, якими в..

100% гарантія на товар що продається

Швидка доставка по всій країні

Висока якість товарів магазина

Цілодобовий центр підтримки

ESTELLE - дана колекція була створена для тих, хто любить особливе і направляють свій погляд на дорогі дрібниці, якими вони прикрашають свій будинок. Колекція підходить до обстановки, що концентрується на самому основному, проте одночасно залишається елегантною і сучасної.


ESTELLE представлена ​​в трьох тематичних категоріях:


Перший мотив- квітка півонії. Привабливість шпалер надає чергування між блискучими металевими і матовими приглушеними контрастами. Стримані кольори: сіро-коричневий, пісочний і перламутровий.

Другий мотив- абстрактний і складається з довгастих загострених-овальних форм. Особливістю даного мотиву є можливість розпізнати окремі блискучі пігменти в такому форматі, що форми здаються майже мерехтливими. Сміливі кольору: колір морської хвилі, мідний з базальтовим і кольором бичачої крові в поєднанні з платиною.

Третій мотив- вишуканий трав'яний, нагадує водорості, які колишуться у воді. Також і в цьому мотиві присутній чергування між блиском і матовістю. Чудові кольори: холодне арктичне блакитний в поєднанні з срібним або білий в комбінації з перламутровим.


При цьому колористика колекції досить смілива: тут і синюватий «нафтової» колір, і мідь з базальтом, і колір бичачої крові з платиною.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Політика конфіденційності і згоден з вимогами