Marburg Home Classic Belvedere

Marburg Home Classic Belvedere

  • Модель: 392-
  • На складі
  • Колекція «Home Classic Belvedere» є колекцією класичної в кращому сенсі цього слова: що входять до неї шпалери сповнені ..

100% гарантія на товар що продається

Швидка доставка по всій країні

Висока якість товарів магазина

Цілодобовий центр підтримки

Колекція «Home Classic Belvedere» є колекцією класичної в кращому сенсі цього слова: що входять до неї шпалери сповнені елегантності і шарму. Серед шпалер колекції - непідвладні часу сюжети: орнаменти; візерунки, які відтворюють малюнок камчатной тканини; квіткові мотиви; і все це - в комбінації з однотонними шпалерами, що нагадують по виду шовкову тканину, і смугастими малюнками з ефектом муару. У складі матеріалу практично всіх шпалер колекції присутній іріодін - особливий мінеральний пігмент, провідний своє походження з Сахари. Цим пігментом шпалер надається глибокий глянцевий блиск, схожий з блиском перламутру.

 

У колекцію «Home Classic Belvedere» включено чотири основні теми:


Перша тема заснована на орнаментах з пагонів повзучих рослин. Їх завитки складаються в малюнок, що нагадує зустрічається на вікнах і меблів стилю «рококо».

Наступна тема побудована на орнаменті, що нагадує малюнок камчатной тканини з рослинним візерунком, побудованим навколо чотирьох гвоздик.

Основним елементом третьої теми є суцвіття троянди, без якого не може обійтися жодна обойная колекція класичної спрямованості. Філігранно виконані квітки мають кремовий, ніжно-рожевий і темно-рожевий кольори, і зображені на дрібноузорчатими тлі.

Серцем четвертої теми є витончений і добре пророблений рослинний орнамент, що нагадує малюнок камчатной тканини. Цей орнамент повністю заповнений штрихуванням з найтонших светопреломляющих ліній, які надають поверхні шпалер светопеременние властивості.

У колекції "Home Classic Belvedere" домінують спокійні затишні кольори й колірні рішення, які можна охарактеризувати як шляхетні й підкреслюють високу якість шпалер. Активно використовується колір шампанського, а також присутні такі кольори, як ошатний жовтий, або теплий білий з платиновим. На особливу увагу заслуговують м'який колір резеди і строгий блакитний.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Політика конфіденційності і згоден з вимогами