Marburg Karat

Marburg Karat

  • Модель: 400-
  • На складі
  • Шпалери цій колекції унікальні в прямому сенсі цього слова. Колекція KARAT ( «Карат») дозволяє кожного Замовника індивід..

100% гарантія на товар що продається

Швидка доставка по всій країні

Висока якість товарів магазина

Цілодобовий центр підтримки

Шпалери цій колекції унікальні в прямому сенсі цього слова. Колекція KARAT ( «Карат») дозволяє кожного Замовника індивідуалізувати шпалери під свій задум, і тим самим зробити їх настільки ж неповторними, наскільки неповторний і унікальний кожна людина на Землі.


Для цієї мети на смуги шпалер наносяться - а саме викладаються у вигляді аплікації зі стразів або перлів - надані Замовником зображення. Шпалерна фабрика «Марбург» є єдиним виробником шпалер, котрі володіють необхідною для випуску таких шпалер досить специфічною технологією нанесення на шпалери стійких аплікацій з великих декоративних елементів.


В якості основи, відповідно фону для нанесення зображення, можуть використовуватися будь-які з майже 60-ти видів шпалер шириною 70 см, що виготовляються з використанням технології гарячого тиснення. Колористичне розмаїття пропонованих шпалер досить широко - палітра простягається від арктичного синього або блакитного, платинового, кремового білого або антрацитового квітів до теплого мідного і благородного золотистого.

Вибір доступних декоративних елементів також досить широкий:


чорні стрази (діаметрами 4 або 6 мм)

прозорі стрази (діаметрами 4 або 6 мм)

перламутрові перли (діаметрами 6 або 8 мм)

чорний перли (діаметрами 6 або 8 мм)

сріблястий перли (діаметром 8 мм)

золотистий перли (діаметром 8 мм)


Для посилення візуального ефекту в дизайні наноситься на шпалери малюнка, крім вищевказаних декоративних елементів, може використовуватися технологія цифрового друку - таке поєднання технологій може бути досить ефектним в тому випадку, якщо малюнок являє собою, наприклад, зображення рукописного написи.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Політика конфіденційності і згоден з вимогами