Marburg LA VENEZIANA III

Marburg LA VENEZIANA III

  • Модель: 401-
  • На складі
  • Колекція LA VENEZIANA III шпалерної фабрики «Марбург» є гідним продовженням успішної серії колекцій LA VENEZIANA і LA VE..

100% гарантія на товар що продається

Швидка доставка по всій країні

Висока якість товарів магазина

Цілодобовий центр підтримки

Колекція LA VENEZIANA III шпалерної фабрики «Марбург» є гідним продовженням успішної серії колекцій LA VENEZIANA і LA VENEZIANA II. В основу колекції покладені, здебільшого, класичні мотиви в їх сучасній інтерпретації. У колекції нерідко зустрічаються матові фони, при доторканні тактильно нагадують оксамит, а також елементи з металевим блиском.


У колекцію LA VENEZIANA III включено три основних теми:


Поєднання структури, нагадує штукатурку, з філігранним мотивом, що нагадує Камчатний тканину і купують «гламурний» характер за рахунок акцентів з металевим блиском. Відповідна фонова структура доступна і в варіанті шпалер однорідного колірного тону.

Сучасна спіральна структура на тлі з дрібних овальних крапель. Візерунки пропонуються і окремо, в варіантах, що допускають їх комбінування - так само, як і спокійний дрібний візерунок «патина».

Альбом колекції завершується набором панелей (відокремлених смуг шпалер, використовуваних для створення в інтер'єрі візуальних акцентів), на яких зображені листя витких рослин на тлі абстрактних тіней в формі таких же листя. Мотив цих тіней присутній і в одному з варіантів шпалер, призначених для комбінування.

У колірній палітрі колекції LA VENEZIANA III присутні варіації світлого сірувато-бежевого кольору, кольору шампанського, і змішаного білого кольору; в загальному цю палітру можна описати такими епітетами, як «стримана, але при цьому затишна». На цьому фоні виділяються поєднання золотистих тонів - або з контрастними глянцевими і матовими ділянками, як у мотиву зі спіральною структурою, бо в поєднанні зі шляхетним антрацитовим кольором, як у варіантах з мотивом, що нагадує Камчатний тканину.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Політика конфіденційності і згоден з вимогами