Marburg LA VENEZIANA IV

Marburg LA VENEZIANA IV

  • Модель: 402-
  • На складі
  • Металевий блиск на матовому, як тканину, тлі: колекція LA VENEZIANA IV продовжує собою успіх попередніх колекцій "венеці..

100% гарантія на товар що продається

Швидка доставка по всій країні

Висока якість товарів магазина

Цілодобовий центр підтримки

Металевий блиск на матовому, як тканину, тлі: колекція LA VENEZIANA IV продовжує собою успіх попередніх колекцій "венеціанської" серії. У шпалерах колекції не підвладні часу дизайни об'єднуються з досвідом і технологіями, властивими лише найстарішим шпалерних виробництвам Європи. Так, наприклад, в шпалерах колекції застосований досить специфічний і потребують спеціального ноу-хау метод нанесення фарби. Цей метод схожий з методами фотохімічної друку, що застосовувалися в попередні епохи обоепечатанія, і надає шпалерам характерні патину і тактильні властивості. LA VENEZIANA IV здатна послужити основою для оформлення приміщень в класичному стилі, створює атмосферу тепла і затишку в спальні, але нітрохи не гірше підходить і для прихожих або кухонь. Іншими словами, універсальність відноситься до істотних переваг даної колекції.


Сумісні за колоритом шпалери колекції добре поєднуються один з одним в інтер'єрах. Основні дизайни колекції - це досить реалістично зображені зарості бамбука, а також деталізоване зображення коралових поліпів «морські пір'я». При цьому однотонні варіанти шпалер грають в колекції особливу, можна сказати, навіть видатну, роль. Основні варіанти тут такі:

Класичний смугастий варіант.

Так звані «псевдо-однотонні» шпалери - тобто шпалери з малюнком настільки дрібним, що він оптично зливається в практично однорідний фон.

Шпалери, що нагадують стіну, оброблену губкою.

Дрібні, нерегулярні цяточки.

Шпалери з найдрібнішими схожими на сердечка малюнками, що складаються в поверхню, що нагадує текстиль.

Кольорові рішення колекції також відрізняються великою універсальністю - іншими словами, в колекції знайдуться забарвлення для оформлення будь-яких приміщень квартири або будинку. Якщо хто любить шпалери спокійніше, що не відволікають погляд від решти інтер'єру - той вибере поєднання сірувато-бежевого з платиною або теплого білого з сріблом. Якщо ж потрібно щось більше привертає увагу, то в колекції є, наприклад, колір свіжого лимона, або поєднання бірюзового з міддю, або комбінація коричневого з золотом і платиною.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Політика конфіденційності і згоден з вимогами