Marburg La Vie

Marburg La Vie

  • Модель: 403-
  • На складі
  • LA VIE по-французьки означає "життя". І більш підходящого назви для цієї колекції підібрати важко. Тому що, як і саме жи..

100% гарантія на товар що продається

Швидка доставка по всій країні

Висока якість товарів магазина

Цілодобовий центр підтримки

LA VIE по-французьки означає "життя". І більш підходящого назви для цієї колекції підібрати важко. Тому що, як і саме життя, колекція сповнена несподіванок в деталях, що стають помітними, тільки коли придивишся краще.


У колекцію La Vie включено три основних теми:


Першою з них є графічна тема на базі абстрактного мотиву з зірками. І у цього мотиву є відразу дві цікавих особливості: По-перше, навмисно не завжди чітко надрукований контури створюють у спостерігача враження, що дизайн виконаний тисненням. По-друге, передбачений оптичний ефект об'ємної декоративної смуги. Даний ефект досягається за рахунок того, що на деяких ділянках мотив із зірками виконаний особливим чином, що створює враження того, що цей мотив знаходиться не в площині шпалер, а розташовується на паряться в повітрі перед стіною вертикальній смузі.

У колекцію також входить дизайн, складений з горизонтальних смуг з металевим відливом, змінюють колір залежно від кута спостереження. Такі шпалери можна використовувати в тому числі і у варіанті з поклейкой окремими смугами - так званими «панелями», для створення особливо притягують погляд елементів інтер'єру. Творчій уяві тут немає перешкод: чим більше ділянка стіни, обклеєний такими шпалерами, тим більший внесок цих шпалер у сприйняття інтер'єру спостерігачем.

Далі, в колекцію входить ще один графічний мотив, що нагадує завісу з ланцюгів і має в тому числі і блискучі елементи. З цим мотивом добре поєднуються шпалери з філігранних смуг.

Шпалери LA VIE заслуговують досить докладного розгляду: так, наприклад, вони виконуються ротаційного трафаретного печаткою з тисненням. Все рельєфно виступаючі елементи мають акуратно нанесений візерунок. Тиснення на подібних шпалерах є дуже складну технологічну операцію: його доводиться виконувати з невисоким і надзвичайно точно підібраним зусиллям. Навіть найменше перевищення необхідного зусилля зруйнувало б створювані оптичні ефекти.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Політика конфіденційності і згоден з вимогами