Marburg LIGHT STORY GLAMOUR

Marburg LIGHT STORY GLAMOUR

  • Модель: 414-
  • На складі
  • У колекцій серії LIGHT STORY ( "Історія Світу") дійсно є своя історія. Ця історія - історія успіху, що триває ось уже по..

100% гарантія на товар що продається

Швидка доставка по всій країні

Висока якість товарів магазина

Цілодобовий центр підтримки

У колекцій серії LIGHT STORY ( "Історія Світу") дійсно є своя історія. Ця історія - історія успіху, що триває ось уже понад десятиліття. Всім шпалер цих колекцій була і залишається властивою непідвладна часу елегантність; всі вони свого часу ставили нові тренди в шпалерного індустрії, і нерідко ставали основою для наслідування. І нова колекція серії Light Story - LIGHT STORY GLAMOUR - з'явилася гідною продовжувачкою успіху своїх попередниць. Однотонні шпалери з цієї колекції практично приречені на те, щоб стати класикою. Але і інші шпалери нової колекції ні в чому не поступаються попереднім колекціям серії. Нагадує шпаклівку малюнок деяких з них відрізняється яскраво вираженою тривимірність, і вже сьогодні гідний занесення в категорію шпалер, над якими не владний час.


У назві колекції не дарма є слово «гламур»: практично у всіх шпалерах використовуються блискітки. Хоча розмір блискіток мінімальний, вони здатні змусити шпалери в буквальному сенсі сліпуче виблискувати, надаючи приміщенню, стіни якого обклеєні шпалерами колекції LIGHT STORY GLAMOUR, неповторний колорит. Крім шотландського візерунка «Пейслі», що відрізняється тонкістю опрацювання деталей, погляд привертає і орнамент з великої кількості покривають практично всю площу шпалер дрібних листя. Це один з тих мотивів, які краще розглядати не в альбомі, а на стіні: в цьому випадку його точно підібрані тони починають випромінювати приємне відчуття спокою, додатково посилюється ледь мерехтливими жилками листя.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Політика конфіденційності і згоден з вимогами