Marburg Loft

Marburg Loft

  • Модель: 404-
  • На складі
  • LOFT - це круто. Ця колекція здатна перетворити звичайні стіни в бетонні поверхні, практично не відрізняються від справж..

100% гарантія на товар що продається

Швидка доставка по всій країні

Висока якість товарів магазина

Цілодобовий центр підтримки

LOFT - це круто. Ця колекція здатна перетворити звичайні стіни в бетонні поверхні, практично не відрізняються від справжніх; вона дозволяє привнести в інтер'єр патину або змусити людину втратити дар мови при вигляді просто фантастичних ефектів двох з половиною вимірний опис об'єкта. LOFT надає житловим приміщенням розмірність і глибину. І досягається все це мінімальними засобами: так, наприклад, береться малюнок, який відтворює структуру штукатурки, до нього додається м'який, точно дозований глянець - і готовий чудовий фон для розміщення на стіні експонатів з особистих колекцій.


В альбом увійшли сім дизайнів:

Розмитий матовий смугастий малюнок, що привертає погляд елементом якого є смуга з дрібних глянцевих прямокутників. На відстані цей малюнок несподівано проявляє досить вражаючі ефекти двох з половиною вимірний опис об'єкта.

Достовірно відтворений малюнок сизаля в п'яти природних кольорах, причому малюнок натуральних волокон відтворений настільки точно, що відрізнити волокна від натуральних дійсно непросто.

Структура, здатна, в залежності від забарвлення, відтворювати або бетонні поверхні, або шкіру з накатаною мереёй.

Плетені структура, також нагадує деревну кору, і при цьому має злегка мерехтливі контури.

Ще один розмитий смугастий малюнок, але з іншим варіантом тиснення.

Випадково чергуються заповнені і «порожні» невеликі клітини.

Малюнок, що відтворює бетонну поверхню, і підкуповує випромінюваним їм чарівністю минулих часів.


У колекції домінують спокійні і затишні колірні рішення. Представлені і сіро-коричневий, і теплий білий, і перламутровий, і тютюновий кольору. Погляд залучають колір окисленої міді в поєднанні з антрацитовим, а також «кардинальський» фіолетово-червоний колір.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Політика конфіденційності і згоден з вимогами