Paper Partnership Derwent

Paper Partnership Derwent

  • Модель: 795-
  • На складі
  • Виробник шпалер для стін Paper Partnership називає свою колекцію шпалер для стін Derwent еклектичною. Сучасні технології..

100% гарантія на товар що продається

Швидка доставка по всій країні

Висока якість товарів магазина

Цілодобовий центр підтримки

Виробник шпалер для стін Paper Partnership називає свою колекцію шпалер для стін Derwent еклектичною. Сучасні технології, різноманітність текстур і орієнтація на традиційні візерунки робить ці ексклюзивні шпалери відповідним для багатьох інтер'єрів.


Американські шпалери Paper Partnership Derwent з візерунками, імітаціями поверхонь, смугами справляють незабутнє враження. Неможливо не захоплюватися благородством відтінків і поєднань в елегантних шпалерах з розкішними рослинними орнаментами, традиційними і одночасно такими сучасними! Здаються прозорими великі орнаменти на шпалерах з смугами, захоплюють завитки на тлі з імітацією дерев'яних дощок. Оригінальні шпалери з орнаментом з контрастним чорно білим поєднанням - цікавий варіант для вражаючого інтер'єру. У колекції виділяються елегантні шпалери з медальйонами. Неповторний інтер'єр з шпалерами з візерунками і шпалерами компаньйонами гарантований.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Політика конфіденційності і згоден з вимогами