Paper Partnership Grasmere

Paper Partnership Grasmere

  • Модель: 799-
  • На складі
  • Нові чудові шпалери для стін Paper Partnership Grasmere з ефектом замші, металіками, блискітками, намистинами дивують га..

100% гарантія на товар що продається

Швидка доставка по всій країні

Висока якість товарів магазина

Цілодобовий центр підтримки

Нові чудові шпалери для стін Paper Partnership Grasmere з ефектом замші, металіками, блискітками, намистинами дивують гармонією класичних візерунків, сміливою палітрою кольорів і сучасним технологічним втіленням.


Один з кращих варіантів створення розкішних стін - це багаті шпалери Grasmere з Англії. Шикарні шпалери з великим рослинними орнаментами схожі на замшу і на стіні виглядають особливо вражаюче. Поєднання їх з шпалерами компаньйонами з смугами створить в кімнаті гармонію і зробить інтер'єр ще цікавіше. Сірі, коричневі, блакитні шпалери - вибір кольорів незрівнянний, шпалери бажано подивитися в інтер'єрах на Oboi.ua, щоб зробити остаточний вибір. Створюють незабутнє враження і чудові шпалери з витонченими візерунками, в свою чергу утворюють більші візерунки, шпалери з медальйонами, все дуже елегантно, зі смаком. Є контрастні шпалери і шпалери з однотонними, більш м'якими поєднаннями.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Політика конфіденційності і згоден з вимогами